Wyniki 10 rundy AMA Pro Motocrossu. Tomac ponownie odzyskuje prowadzenie [VIDEO]
23 sierpnia 2022
Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Krakowie: promocyjne bilety dostępne tylko do końca wakacji!
25 sierpnia 2022
Pokaż wszystkie

Freestyle Heroes: inny wymiar freestyle’u

Freestyle Heroes to polskie show sportów akcji, które zawita w tym roku aż do dwóch miejsc: Areny Gliwice i ERGO Areny. Organizatorzy jak zawsze przygotowali mnóstwo atrakcji i niesamowitych wyczynów, które będzie można obejrzeć 10 i 17 września.

Freestyle Heroes: inny wymiar freestyle’u

To będzie już trzecia odsłona Freestyle Heroes, która będziecie mogli obejrzeć na południu i północy kraju. Organizatorzy już podczas dwóch poprzednich edycji pokazali, że da się latać z ramp i wykonywać ewolucje na motocyklach, rowerach, rolkach, hulajnogach, czy mountain boardzie. Ale… czy na quadzie również da się zrobić salto? Tego będzie można się dowiedzieć uczestnicząc w tegorocznej trzeciej edycji Freestyle Heroes.

Jak mówią organizatorzy tego spektakularnego show, będzie jeszcze więcej emocji i nie zabraknie nowości. 25 zawodników różnych dyscyplina ekstremalnych, fire show, energetyczna muzyka, pirotechnika i efekty wizualne z najwyższej półki – to nieodłączny element Freestyle Heroes.

Jeśli więc jesteś fanem motoryzacji i lubisz adrenalinę, to nie możesz tego przegapić! Show zawita 10 września Areny Gliwice, a tydzień później, 17 września, do ERGO Areny Gdańsk/Sopot.

Po więcej informacji oraz bilety wejdź na www.freestyleheroes.pl.

Freestyle Heroes: inny wymiar freestyle’u

Partnerzy

facebook youtube