Cairoli i Olsen zwyciężają w MXGP Wielkiej Brytanii
25 marca 2019
Marcin Łukaszczyk kolejny sezon w barwach Diverse Extreme Team
27 marca 2019
Pokaż wszystkie

Pierwsza edycja Freestyle Heroes, polskiego show sportów akcji za nami! Dwie drużyny zawodników porwały widzów, którzy w sobotni wieczór wybrali się do Areny Gliwice. Spektakularne tricki wykonywane na wysokości niemal trzeciego piętra zapierały dech w piersiach. A wszystko to przy akompaniamencie muzyki serwowanej przez DJ Lucky Boy oraz pokazach pirotechnicznych i występie dziewczyn igrających z ogniem z Psycho Dolls.

Old School Rockers górą!

Międzypokoleniową bitwę na tricki, głosem publiczności wygrała drużyna Old School Rockers, czyli doświadczonych „starych“ wyjadaczy. Młodsze pokolenie, czyli Young Freaks musieli tym razem przełknąć porażkę i uznać wyższość rywali.

Oba zespoły jednak dały z siebie wszystko, prezentując na motocyklach, rowerach, quadach, hulajnogach i rolkach swoje najlepsze tricki. Każdy kolejny przejazd coraz bardziej podnosił poziom adrenaliny i dostarczał wielu emocji. Były podwójne salta w tył, salta w przód, salta z kombinacjami, widowiskowe whipy oraz klasyczne old schoolowe ewolucje. Dopełnieniem całości było salto w tył pojazdem buggy w wykonaniu Gerharda Mayra.

Freestyle Heroes podbili Gliwice

Mimo iż była to premierowa edycja Freestyle Heroes, organizatorzy prezentując show oparte na ekstremalnych ewolucjach, niesamowitej grze świateł, pirotechniki i muzyki, stworzyli wyjątkowy spektakl wywołujący u widzów wysoki skok adrenaliny. Publiczność po raz pierwszy mogła dopingować swoich faworytów w jedynej w swoim rodzaju batalii na tricki, Po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Zawodnicy natomiast udowodnili, że są prawdziwymi bohaterami i nie bez powodu show nazywa się Freestyle Heroes.

Link do wydarzenia z najświeższymi informacjami TUTAJ
Fan page na Facebooku TUTAJ
Oficjalna strona: www.freestyleheroes.pl

źródło i zdjęcia: informacja prasowa
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube