Freestyle Heroes podbili Gliwice + galeria zdjęć
27 marca 2019
Co znajdziecie w najnowszym wydaniu X-cross?
28 marca 2019
Pokaż wszystkie

Marcin Łukaszczyk kolejny sezon w barwach Diverse Extreme Team

Rok 2019 będzie kolejnym sezonem Marcina Łukaszczyka, najlepszego polskiego zawodnika Freestyle Motocrossu, w barwach Diverse Extreme Team. Marcin znany ze jest swoich szalonych skoków, niepowtarzalnego stylu i ogromnych Whipów, którymi wielokrotnie ucierał nosa światowej czołówce tej widowiskowej dyscypliny.

Pokazy na całym świecie

Wysokooktanowe paliwo krąży w jego żyłach już od 13 lat. Na swoim koncie ma wielokrotne starty w cyklu Mistrzostw Świata Freestyle Motocross – prestiżowej serii zawodów NIGHT of the JUMPs. „Szukiego” można również zobaczyć podczas pokazów na całym świecie, w krajach takich jak: Irak, Chiny, Białoruś, Rosja, Rumunia, Niemcy, Hiszpania, czy Ukraina.

Duże plany

Trzymamy kciuki za kolejny sezon Marcina w siodle jego dwusuwa, w którym planuje dołożyć do swojego wachlarza tricków kolejne sztuczki – jak Frontflip czy Double Backflip oraz wystartować m.in.: w Mistrzostwach Czech i Niemiec.

Zapraszamy do śledzenia profilu Diverse Extreme Team na Instagramie, gdzie czekać będą na Was najnowsze informacje dotyczące Szukiego oraz pozostałych zawodników DEXT

Diverse Extreme Team to projekt marki odzieżowej Diverse. Team DEXT skupia topowych zawodników sportów ekstremalnych oraz freestylowych naszego kraju. To także marka, która od lat wspiera wiele wydarzeń sportowych w Polsce.

Fanpage Marcina znajdziecie TUTAJ

Autor informacji – Agencja Sport UP

 

Partnerzy

facebook youtube