Rafał Biały dołącza do DEXT
26 maja 2022
Lipno gościło czwartą rundę MXMP 2022
30 maja 2022
Pokaż wszystkie

W miniony weekend w Pradze po pandemicznej przerwie odbyła się 20. edycja FMX Gladiator Games. To jedno z najstarszych show w Europie, które od lat cieszy się niesłabnącą popularnością.

Gladiator Games – galeria zdjęć

W historii Gladiator Games było wiele szczególnych momentów. Backflip najmłodszego zawodnika, którym był Matej Cesak, Backflip na Harleyu w wykonaniu Chucka Carothersa, Tandem Backflip Petra Pilata i Pavla Bema, wizyta słynnej ekipy Nitro Circus, skok samochodem, czy Tandem Backflip na skuterze śnieżnym.

To tylko niektóre z wyjątkowych atrakcji, które przez lata przygotowywali Marek Rejman z ekipą. W tym roku, poza mocnym składem motocyklistów, również nie zabrakło dodatkowych akcji specjalnych. Jedną z nich był Backflip na motocyklu dakarowym w wykonaniu Libora Podmola.

A w O2 arenie mogliśmy oglądać znanych i lubianych riderów: Mateja Cesaka, Petra Pilata, Frantiska Macę, Zdenka Fuska, Martina Korena, Edgara Tortonterasa, Brice’a Izzo, Davida Rinaldo, Luca Ackermanna oraz oczywiście braci Podmol: Libora i Filipa. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia autorstwa Janusza Szafrana.

Gladiator Games – galeria zdjęć

Partnerzy

facebook youtube