Sample Image
Zwiastun filmu MX Chaos II: Ogień i woda
5 października 2007
Sample Image
WRP części motocros, enduro
9 października 2007
Pokaż wszystkie

LG Championhips

Sample Image

Sample ImagePrzez ostatnie 4 lata Nata Adams stawał na najwyższym stopniu podium zawodów LG World Championship we Fresstyle Motocrossie. W sobotę znów wszyscy mieli szanse rywalizować z tym znakomitym zawodnikiem. Sporo mówio się o Adamie Jonesie, który 2 misiące temu wygrał X Games 13.

Ale padały też nazwiska Mike'a Masona i Mata Rebeauda, który mógł przywieźć tytuł mistrzowski do Europy. Inni typowali Jeremy'ego "Twitcha" Stenberga na mistrza tyle, że ten 3 tygodnie temu uszkodził kolano podczas Salt Lake City AST Dew Tour i jego występ wydawał się niemożliwy. Ale mimo kontuzji Twitch robił ogromne supermany i no-handery.
Finałową czwórkę tworzyli: Nate Aadams, Adam Jones, Matt Rebaud i Twitch. Niestety Adam miał fatalny wypadek w półfinałach i nie doszło do rewanżu za X Games pomiędzy Natem Adamsem i Adamem Jonesem. (Ważne, że Adam będzie po przerwie na leczenie w pełni zdrowy).
Po pięknych przejazdach Rebauda i Twitcha wszyscy czekali na Nate'a. Jednak Nate nieoczekiwanie przerwał swój występ po 2 trickach i zjechał sygnalizując awarię. Niestety o zatrzymaniu czasu nie mogło być mowy i stało się oczywiste, że Nate nie wygra. Potem w wywiadach mówił, że myślał, że ma mało powietrza w oponie.
Ogłoszono wyniki. Twarz Twitcha wyrażała wszystko, 30.000$ dla niego! Jak w pełni wyzdrowieje będzie naprawdę ciekawie. Drugi oczywiście był Matt Rebaud.
Nate na pewno wróci za rok żądny rewanżu ale 5 razy z rzędu już nie wygra…

Przygotował: Alik (Freestyle.pl)

Partnerzy

facebook youtube