Triumph wchodzi w motocross i enduro. Producent pracuje z Carmichaelem i Cervantesem
22 lipca 2021
Konrad Dąbrowski – emocje do ostatnich kilometrów w Baja Aragon
26 lipca 2021
Pokaż wszystkie

Mikołaj Tempka może dołączyć do Crusty Demons! Zagłosuj na Polaka

Ekipa Crusty Demons poszukuje nowych zawodników. W maju na swojej stronie na Facebooku ogłosili trzyetapowy konkurs, który powoli dobiega końca. W drugim etapie znalazł się Polak – Mikołaj Tempka.

Mikołaj Tempka może dołączyć do Crusty Demons!

Crusty Demons nikomu nie trzeba raczej specjalnie przedstawiać. Ich show widziały tysiące ludzi na całym świecie, a produkcje video mają już status kultowych. Jeździły dla nich największe gwiazdy motosportu: Travis Pastrana, Jeremy McGrath, Robbie Maddison, czy Mike Metzger, a na ich koncie nadal widnieją nigdy nie pobite rekordy świata.

Teraz Crusty Demons szukają zawodnika, który dołączy do zespołu i pojedzie z nimi w trasę. Na początek – po Nowej Zelandii.

Mikołaj Tempka może dołączyć do Crusty Demons! – możesz pomóc.

Ogłoszony konkurs wkroczył w drugą fazę, w której możemy pomóc naszemu reprezentantowi. Jak? Wystarczy wejść w ten LINK i zagłosować reakcją „Super” (serduszko). To bardzo ważne, aby kliknąć właśnie serduszko, ponieważ używając innej reakcji oddacie głos na konkurentów Mikołaja. Ten etap konkursu kończy się w niedzielę, 25 lipca.

Do ostatniej, trzeciej tury trafi tylko dwóch zawodników. Wtedy komisja złożona z ekipy Crusty Demons wybierze zwycięzcę. Wyniki zostaną ogłoszone po 1 sierpnia.

Proszę Was o pomoc. Jeszcze żaden z polskich zawodników FMX nie trafił tak daleko. Już kiedyś internauci pokazali swoją siłę i pomogli mi wygrać wyjazd do samego Travisa Pastrany! Teraz moim marzeniem jest trasa z legendarną ekipą Crusty. To okazja, która nie zdarza się codziennie – powiedział Mikołaj.

Więcej o Mikołaju znajdziecie na jego STRONIE.

Partnerzy

facebook youtube