Wyniki szóstej rundy AMA Pro Motocrossu [VIDEO]
21 lipca 2021
Mikołaj Tempka może dołączyć do Crusty Demons! Zagłosuj na Polaka
23 lipca 2021
Pokaż wszystkie

Triumph wchodzi w motocross i enduro. Producent pracuje z Carmichaelem i Cervantesem

Triumph ogłosił, że ​​prace nad szeroką gamą całkowicie nowych motocykli crossowych i enduro są mocno zaawansowane. Nowe maszyny dołączą do już istniejącej i znanej gamy motocykli brytyjskiego producenta. W procesie produkcji zostanie wykorzystana cała wiedza inżynieryjna firmy Triumph, aby służyć kierowcom i zawodnikom na całym świecie.

Triumph wchodzi w motocross i enduro – zaskakujący ruch brytyjskiego producenta

Triumph ogłosił, że ​​prace nad szeroką gamą całkowicie nowych motocykli crossowych i enduro są mocno zaawansowane. Nowe maszyny dołączą do już istniejącej i znanej gamy motocykli brytyjskiego producenta. W procesie produkcji zostanie wykorzystana cała wiedza inżynieryjna firmy Triumph, aby służyć kierowcom i zawodnikom na całym świecie.

To będzie przełomowy moment dla Triumpha oraz świata MX i Enduro z całkowicie nowym programem wyścigowym i zespołem fabrycznym Triumph oraz zaangażowaniem w wyścigi rangi mistrzowskiej zarówno w motocrossie, jak i enduro.

Triumph wchodzi w motocross i enduro – pomogą legendy sportu

Idąc za tym zobowiązaniem, aby ścigać się i wygrywać na najwyższym poziomie w tym sporcie, Triumph ogłosił, że ​​legenda motocrossu Ricky Carmichael i pięciokrotny mistrz świata enduro Ivan Cervantes dołączyli do rodziny Triumph jako aktywni partnerzy zarówno w testowaniu motocykli, jak i przygotowaniu do wyścigów.

Informacje o dacie premiery i prezentacji motocykli, a także o planach wyścigowych oraz o szczegółach dotyczących nowej oferty Triumph MX i Enduro będą dostępne w nadchodzących miesiącach.

Nick Bloor, dyrektor generalny Triumph Motorcycles Ltd:To ogłoszenie oznacza początek nowego rozdziału dla marki Triumph. Wszyscy jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy być jego częścią. Jesteśmy w 100% zaangażowani w prace, które wywrą trwały wpływ na ten wysoce konkurencyjny i wymagający świat, z jasno określonym celem dostarczenia zwycięskiej gamy motocykli dla zupełnie nowego pokolenie kierowców Triumph.

Ricky Carmichael:Cieszę się, że mogę ogłosić, że dołączam do rodziny Triumph i jeszcze bardziej się cieszę, że mogę być częścią ich nowego przedsięwzięcia w kategorii produktów offroadowych.
To dla mnie niesamowita okazja, aby dołączyć do tej historycznej marki i jestem zaszczycony, że ​​mogę być częścią procesu rozwoju i tworzenia ich motocykli terenowych. Budowanie czegoś od podstaw to coś, co naprawdę intryguje mnie na tym etapie mojej kariery. Imponujące jest dla mnie poświęcenie i pasja firmy Triumph w tworzeniu najwyższej klasy produktu. Wszyscy, z którymi byłem zaangażowany w ten projekt, od inżynierów, grup projektowych, działu badawczo-rozwojowego itp., wykazali się ogromną pasją do tego, co robią i jest to przepis na sukces i coś, czego uwielbiam być częścią. Wszyscy dzielimy tę samą pasję, a to jest najlepsze.
Jeśli znasz markę Triumph, wiesz już, że jakość wykonania jest z najwyższej półki, a modele offroadowe nie będą inne!
Nie tylko dla mnie jest to ekscytujący czas, ale dla branży offroadowej również. Kolejna marka wkracza do naszego świata oferując fanom off-roadu nowe możliwości. Nie mogę się już doczekać reakcji, gdy te modele trafią do dealerów.

Ivan Cervantes:Kochałem motocykle firmy Triumph od najmłodszych lat, widząc je w filmach i telewizji. Tak więc praca z Triumph od początku tego projektu jest dla mnie niesamowitą szansą, nie tylko dlatego, że współpracuję z jedną z największych światowych marek motocyklowych, ale także dlatego, że jestem częścią budowania czegoś od zera. To spełnienie marzeń każdego zawodnika!
Podobnie jak ja, wszyscy, z którymi pracuję w Triumph, skupiają się na tym, aby motocykle były jak najlepsze. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć motocykle rywalizujące na światowym poziomie, ale nie mogę się też doczekać, kiedy będę mógł stanąć u dealera firmy Triumph i wiedzieć, że byłem częścią tego wyjątkowego projektu.

Więcej o marce na STRONIE.

Partnerzy

facebook youtube