Wyniki drugiej rundy play-offów SMX. Jett i Hunter Lawrence najlepsi w Joliet [VIDEO]
20 września 2023
Wyniki finałowej rundy MXGP 2023. Geerts wygrywa ostatnia rundę w klasie MX2, wielki powrót Gajsera [VIDEO]
25 września 2023
Pokaż wszystkie

W miniony weekend, w Chełmnie, pojechała ostatnia runda tegorocznych Mistrzostw Polski w Motocrossie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Mistrzostwa Polski w Motocrossie 2023

Mistrzynią Polski w klasie MX Kobiet została Karolina Jasińska przed Oliwią Wiśniewską i Zuzanną Kąciak.

W klasie MX65 podium sezonu wygląda następująco: Tymon Tomtała, Jakub Celej i Maksymilian Komosa. W klasie MX85 jednym punktem przewagi tytuł zdobył Michał Psiuk przed Jakubem Pućkowskim, a podium zamyka Oskar Jażdżewski.

W klasie MX125 bezkonkurencyjny był Jakub Kowalski, który wyprzedził Kewina Jażdżewskiego i Dawida Zarembę. Dawid niestety nie startował w Chełmnie, ponieważ jest kontuzjowany.

Na podium sezonu w klasie MX2 stanęli: Piotr Szczepanek, Jan Kotowicz i Jan Rompkowski. Natomiast w klasie MX Open: Szymon Staszkiewicz, Jakub Barczewski i Łukasz Kędzierski.

W klasie Masters tytuł wywalczył Maciej Zdunek przed Karolem Kędzierskim i Karlem Schulze. W klasie najstarszych zawodników – Masters 50+ triumfował Mathijs Beerkens przed Mariuszem Bukowskim i Wiesławem Wiśniewskim.

Szczegółowe wyniki znajdziecie na stronie Motoresults, a my zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Mar Garet Foto.

Mistrzostwa Polski w Motocrossie 2023 – Chełmno galeria zdjęć

Partnerzy

facebook youtube