Oficjalnie zatwierdzone zespoły MXGP i MX2 na sezon 2022
21 grudnia 2021
Polscy motocykliści w Rajdzie Dakar. Tym razem wystartuje tylko dwóch
27 grudnia 2021
Pokaż wszystkie

Mistrzostwa Świata SuperEnduro – galeria zdjęć

Już niemal trzy tygodnie minęły od inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro, która odbyła się w Łodzi. Raz jeszcze ożywiamy emocje za sprawą galerii zdjęć autorstwa MarGaret Photography.

Mistrzostwa Świata SuperEnduro – galeria zdjęć

Niemal dwa lata przyszło nam czekać na polską rundę Mistrzostw Świata SuperEnduro. Przypomnijmy, w 2020 roku łódzka runda została odwołana na kilka dni przed wydarzeniem z powodu zakazu organizacji imprez masowych. To było wielkie rozczarowanie, nie tylko dla widzów, ale także dla zawodników. Szczególnie Billy’ego Bolta, który miał stoczyć finałową batalię i przypieczętować swój tytuł mistrzowski.

Billy ze swoimi sponsorami sam sobie zorganizował i uwiecznił na video brakującą rundę mistrzostw, jeśli jeszcze jej nie widzieliście, to video znajdziecie TUTAJ.

Mistrzostwa Świata SuperEnduro – prezentacja zawodników

Jednak wreszcie wszyscy się doczekaliśmy i w łódzkiej Atlas Arenie panowała atmosfera wielkiego motocyklowego święta. Zawodnicy nie żałowali ani siebie, ani swoich maszyn, a kibice nie żałowali swoich gardeł i niesamowicie dopingowali najlepszych riderów na świecie.

W klasie Prestige nie do pokonania był Billy Bolt, Tadek Błażusiak wywalczył piąte miejsce. W klasie Junior hattricka zaliczył Dominik Olszowy, a Puchar Europy wygrał Sonny Goggia. Oskar Kaczmarczyk zajął trzecie miejsce. Pełną relację z Łodzi znajdziecie TUTAJ.

Partnerzy

facebook youtube