Trzecia edycja Freestyle Heroes porwie widzów w Gliwicach i w Gdańsku
29 czerwca 2022
Wyniki piątej rundy AMA Pro Motocrossu. Wielkie święto motocrossu w RedBud [VIDEO]
4 lipca 2022
Pokaż wszystkie

Nadchodzi piąta runda MXMP. Zawodnicy pojadą w Strykowie

W najbliższy weekend 2-3 lipca w Strykowie odbędzie się kolejna runda cyklu Mistrzostw Polski w Motocrossie –  MXMP. Organizatorem i gospodarzem piątego z kolei „rozdania” punktów w klasyfikacji generalnej serii będzie klub z tradycjami – KM Stryków.

Zawodnicy pojadą w Strykowie

Na torze im. Kazimierza Witczaka położonym przy ul. Warszawskiej w Strykowie, jak zawsze licznie obecna publiczność będzie świadkiem rywalizacji wszystkich klas Mistrzostw Polski.

W sobotę na torze zobaczymy zawodników klas MX Masters, MX85, MX Kobiet oraz  MX2. Tego dnia również zaplanowano bardzo popularną w Strykowie klasę Amator. Start do pierwszego wyścigu w sobotę o godz. 12.00.

W niedzielę pojadą klasy: MX125, MX65, MX Open oraz MX1BiC  MX2BiC . Pierwszy wyścig wystartuje, podobnie jak w sobotę, o godz. 12.00.

Szczegółowy HARMONOGRAM MX MP w Strykowie znajdziecie TUTAJ.

Jeśli nie macie planów na pierwszy weekend lipca, nie pozostaje nic innego jak wziąć udział w tym widowiskowym wydarzeniu, podczas którego wielkie sportowe emocje są gwarantowane. Motocross w Strykowie to zdecydowanie dobry pomysł na prawdziwe rozpoczęcie wakacji.

Runda w Strykowie jak zawsze będzie wyjątkowa, ponieważ organizator  i sponsorzy szykują sporo niespodzianek. Spotkajmy się w najbliższy weekend w Strykowie!

Zawodnicy pojadą w Strykowie

Partnerzy

facebook youtube