Quady pojechały w Cieszynie, Roman Gwiazda na podium
29 maja 2018
Taddy przed Erzbergiem – wywiad
30 maja 2018

Polacy wystartowali w drugiej rundzie ADAC

W miniony weekend na torze w Molln odbyła się druga runda Mistrzostw Niemiec ADAC. Mocno obsadzone bramki startowe w każdej klasie, dostarczyły widzom mocnych wrażeń. w najważniejszej klasie MX Masters triumfował Max Nagl, a w MX Youngster Cup po raz pierwszy Roland Edelbacher. W Niemczech startowała także spora grupa Polaków, ich wyniki podajemy poniżej.

W klasie 125 Dariusz Rapacz zajął 28 miejsce. W MX Youngster Cup najwyższą pozycję zajął Gabriel Chętnicki. Gaba ukończył rywalizację na 8 pozycji i aktualnie zajmuje 14 miejsce w generalce. Z 21 lokatą rywalizację ukończył Damian Kojs. Niedaleko za nim, bo na 24 miejscu zameldował się Maciek Więckowski, a Karol Kruszyński był 31.

W mocno obsadzonej MX Masters Tomek Wysocki ukończył zawody z 11 rezultatem, a Łukasz Lonka z 25. Po dwóch rundach Tomek zajmuje 13 miejsce w generalce.

Trzecia runda serii ADAC odbędzie się 23-24 czerwca w Bielstein.