Mistrzostwa Świata SuperEnduro. Trzecia runda już w najbliższy weekend w Budapeszcie
2 lutego 2023
Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Budapeszcie: Billy Bolt nie do zatrzymania, Dominik Olszowy goni najlepszych
6 lutego 2023
Pokaż wszystkie

Sound of Gravity – ekstremalne show w Katowicach

Salta na motocyklach, rotacje na rowerach, efekty specjalne i muzyka zespołu Queen! Wielkimi krokami zbliża się wieczór, podczas którego na ogromnych skoczniach, pod dachem katowickiego Spodka, swoje największe ekstremalne ewolucje zaprezentują największe gwiazdy freestyle motocross i dirt jumpingu! 25 lutego będziemy świadkami największych pokazów sportów ekstremalnych w Polsce!

Sound of Gravity – ekstremalne show w Katowicach

Tego dnia do Polski przyjdzie światowa czołówka freestyle motocross oraz najlepsi rowerzyści z Szymonem i Dawidem Godziek na czele, aby zaprezentować widowisko pełne emocji, adrenaliny, muzyki i efektów specjalnych. Podczas Sound of Gravity będziemy świadkami widowiskowego spektaklu pełnego muzyki, efektów specjalnych, ryku motocyklowych silników, a przede wszystkim niesamowitych ewolucji na ogromnych wysokościach.

Trzy skocznie, na których zawodnicy z Botswany, Niemiec, Austrii, Czech, Belgii, Hiszpanii i Polski zaprezentują ewolucje pobudzające adrenalinę. To trzeba po prostu zobaczyć!

Rowery i motocykle to oczywiście nie jedyne atrakcje w katowickim Spodku. Zobaczymy także Bartka Oskrobę na hulajnodze, który w tym roku został drugim zawodnikiem świata! Pojawi się także Tomek Przybylik, który jest dobrze znany w Katowicach!

Sound of Gravity – ekstremalne show w Katowicach

Organizatorzy zapraszają także na Pit Party, które odbędzie się przed głównym show. To właśnie tutaj będzie można zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z każdym zawodnikiem ekipy Sound of Gravity!

Zapamiętajcie datę 25.02.2023 – Katowicki Spodek. Niewiele czasu pozostało do zarezerwowania najlepszych miejsc. Bilety można zakupić od 69 złotych na eventim.pl.

ATRAKCJE SOUND of GRAVITY – Ekstremalny Teatr:

– Freestyle Motocross – spektakularne akrobacje na motocyklach (10 zawodników),
– dirt jumping show – ewolucje na rowerach i hulajnogach (10 zawodników),
– goście specjalni z innych dziedzin sportu oraz popularni influencerzy,
– muzyka i efekty specjalne synchronizowane z najbardziej spektakularnymi akrobacjami,
– Pit Party – Spotkanie z gwiazdami eventu twarzą w twarz.

Bilety nadal do nabycia TUTAJ.

Partnerzy

facebook youtube