Monster Energy Triumph Racing ogłosił zawodników na sezon 2024 Mistrzostw Świata w Motocrossie
13 listopada 2023
Tadeusz Błażusiak odchodzi z GASGAS i żegna się z silnikami spalinowymi
22 listopada 2023
Pokaż wszystkie

Sound of Gravity: ekstremalne show zagości w Gliwicach

To będzie wydarzenie pełne spektakularnych lotów, ewolucji na ogromnych wysokościach i adrenaliny. 8 czerwca 2024 roku do PreZero Areny Gliwice powrócą światowe gwiazdy freestyle motocrossu i dirt jumpingu w ekstremalnym show Sound of Gravity – Nowa Generacja.

Sound of Gravity: ekstremalne show zagości w Gliwicach

Będziemy świadkami niesamowitego spektaklu łączącego muzykę, pirotechnikę z rykiem silników motocykli największych gwiazd sportów ekstremalnych. Otwarta sprzedaż wejściówek w promocyjnych cenach ruszyła 10 listopada na Eventim.pl, ale ilość biletów w promocyjnych cenach ograniczona ilościowo i czasowo.

Sound of Gravity w 2024 roku w PreZero Arena Gliwice powróci do Polski z najnowszym programem Nowa Generacja! Zobaczymy nową odsłonę ekstremalnego teatru z jeszcze większą dawką adrenaliny, pirotechniki, ognia, najlepszej muzyki i oczywiście spektakularnych skoków na motocyklach crossowych, rowerach, czy hulajnodze! Nowa Generacja to całkowicie nowy program Sound of Gravity, w którym sporty ekstremalne zobaczymy w jeszcze bardziej spektakularnej oprawie wizualno–dźwiękowej.

Ogromna ilość atrakcji czeka także na najmłodszych. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły znakomicie bawić się na trybunach oraz uczestniczyć w wielu dodatkowych atrakcjach. Przed wydarzeniem będzie można z bliska zobaczyć motocykle, rowery czy samochody biorące udział w pokazach. Będzie można także wsiąść do samochodów driftowych, usiąść na motocyklach crossowych oraz zdobyć autografy zawodników. Funkcjonować będzie także ekstremalne miasteczko ze strefą wystawienniczą, animacjami i pokazami. Prawdziwy raj dla najmłodszych, nieco starszych oraz fanów motoryzacji i sportów ekstremalnych.

Pokazy Sound of Gravity kolejny raz zabiorą widzów w niesamowitą podróż po najbardziej widowiskowych dyscyplinach sportów akcji. Nowoczesna formuła wydarzenia, łączy sport z najlepszą muzyką. To będzie najbardziej ekstremalny weekend w Polsce! Warto obserwować profile wydarzenia na Facebooku i Instagramie, gdzie na bieżąco pojawiać się będą wszystkie informacje, atrakcje oraz harmonogram. Na imprezę zaprasza Miasto Gliwice.

ATRAKCJE SOUND of GRAVITY – Nowa Generacja:
– Freestyle Motocross – spektakularne akrobacje na motocyklach crossowych w wykonaniu światowej czołówki zawodników,
– Dirt Jumping Show – ewolucje na rowerach i hulajnogach,
– goście specjalni z innych dziedzin sportu oraz popularni influencerzy,
– muzyka i efekty specjalne synchronizowane z najbardziej spektakularnymi akrobacjami,
– Pit Party – spotkanie z gwiazdami eventu twarzą w twarz,
– Ekstremalne Miasteczko,
– oryginalne atrakcje dla najmłodszych.

Bilety na Eventim.pl od 10.11.2023. Wejściówki Early Birds w promocyjnej cenie tylko do 30.11.2023 lub wyprzedaży puli.

Sound of Gravity: ekstremalne show zagości w Gliwicach

Partnerzy

facebook youtube