ORLEN Baja Poland: Tomiczek i Giemza w czołówce stawki
31 sierpnia 2019
X Games w Oslo: medale rozdano w trzech dyscyplinach
2 września 2019
Pokaż wszystkie

Tomiczek i Giemza z ORLEN Team na podium w ORLEN Baja Poland

Doskonale pojechali w ORLEN Baja Poland motocykliści ORLEN Team. Adam Tomiczek i Maciej Giemza potwierdzili rewelacyjną formę. Dla zawodników ORLEN Baja Poland była polską rundę pucharu świata FIA.

Dzisiaj mieliśmy do przejechania dwa krótkie odcinki. Obydwa udało mi się wygrać i zawody kończę na pierwszym miejscu. To dla mnie bardzo udany start. Teraz trzeba się szybko przepakować i we wtorek ruszamy na ostatnią rundę Mistrzostwa Europy w Enduro do Finlandii, gdzie będziemy walczyć o pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej – mówi Adam Tomiczek z ORLEN Team

Giemza również cieszy się z dobrych przejazdów, bezawaryjnej pracy motocykla i zakończenia rywalizacji na podium.

Jesteśmy już na mecie ORLEN Baja Poland. Zakończyłem rajd na drugim miejscu to dobra lokata. Teraz pozostaje tylko powrót do domu, spakowanie walizek i wyjazd ·na Mistrzostwa Europy w Enduro, na których także postaram się zdobyć miejsce na podium – informuje Maciek Giemza, motocyklista ORLEN Team.

Zmagania w ORLEN Baja Poland trwały trzy dni obejmując– piątkowy prolog oraz sobotnie i niedzielne odcinki specjalne. Bazą rajdu była szczecińska wyspa Łasztownia, gdzie został zlokalizowany park maszynowy, a także odbyła się ceremonia zakończenia rajdu. W gronie kierowców nie zabrakło światowej czołówki, a zarazem liderów klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Kolejne Baja odbędzie się w Jordanii w dniach od 19 do 21 września 2019 r.    

źródło: ORLEN Team

Partnerzy

facebook youtube