prezent motocyklowy
Święty Mikołaj dotarł do MotoX!
9 grudnia 2016
rozgrzewka motocyklowa
Rozgrzewka motocyklowa 5-10-15
11 grudnia 2016
Pokaż wszystkie
wymiana cylindra

Cylinder motocyklowy 2T po regeneracji nikasilem.

Firma MotoX s.c. od ponad 8 lat zajmuje się profesjonalną regeneracją cylindrów z powłoką nikasil. W ciągu minionych lat przywróciliśmy do stanu fabrycznego kilkaset cylindrów, posiadamy spore doświadczenie w ocenie ich stanu faktycznego, dokonujemy pomiarów średnicy przy doborze kolejnych tłoków oraz zapewniamy części silnikowe niezbędne do remontu silników. Ponadto na stanie posiadamy kilkadziesiąt cylindrów zregenerowanych, co oznacza, że oddając nam stary, zużyty egzemplarz, możesz otrzymać natychmiast cylinder po regeneracji, jak nowy, i w dodatku w cenie naprawy nikasilu. Z nami wymiana cylindra jest błyskawiczna.

Firma MotoX s.c. jest autoryzowanym przedstawicielem angielskiej firmy Langcourt, średnio co dwa tygodnie wysyłamy do Wielkiej Brytanii od kilku do kilkunastu cylindrów, które po 3-4 tygodniach wracają do Polski jak nowe! Technicy pracujący w zakładach Langcourt w Anglii są uważani za jednych z najlepszych na świecie w swoim fachu.

Ceny za regenerację lub wymianę zaczynają się od 975 PLN.

wymiana cylindra

Cylinder od motocykla Yamaha YZ 125 po regeneracji nikasilem Langcourt.

Nasi doradcy są dostępni telefonicznie, mailowo lub osobiście w sklepie w Warszawie. Jako jedni z nielicznych w branży przygotujemy dla Ciebie profesjonalny kosztorys na piśmie. Zależy nam na Twoim zaufaniu oraz zadowoleniu z obsługi i jakości naprawy! Tylko u nas wymiana cylindra następuje od ręki.

Pełna oferta cylindrów jest dostępna na www.Sklep.MotoX.com.pl, tel. 661-661-111.

Więcej o nikasilu znajdziesz na www.nikasil.pl

Partnerzy

facebook youtube