Darek Kłopot trenuje do basenu z gąbkami
Hard Core Freestyle Team on MOVIE
25 marca 2007
Tor Motocrossowy- Woj. Małopolskie-Zbylitowska Góra k. Tarnowa
3 kwietnia 2007
Pokaż wszystkie

Gogle Ariete

Ariete Glamour

Ariete GlamourAriete to włoski producent markowych akcesoriów z gumy. Na polskim rynku jest nr 1 wśród producentów uszczelniaczy, m.in. do zawieszeń i silników. Oprócz tego posiada bardzo szeroką ofertę gumek/ manetek do motocykli terenowych i szosowych. Jako ciekawostkę należy odnotować fakt, iż w sezonie 2007 feruje również gogle. Do wyboru są trzy oryginalne modele: Terra, Glamour oraz Palladium.

Gogle są przeznaczone zarówno dla zawodników, jak i wymagających amatorów. Są wykonane z bardzo dobrych materiałów. Posiadają elastyczne ramki. Szyby są odporne na promieniowanie UV oraz wykonane z nierysującego i niełamliwego plastiku. Anti-fog gwarantuje komfort oraz idealną przejrzystość w każdych warunkach atmosferycznych. Gogle są fabrycznie wyposażone w pojedyncze szyby z zaczepami do zrywek i roll-offs. Szeroki pasek podklejony od wewnątrz silikonem utrzymuje gogle nieruchomo na kasku. Wszystkie niezbędne akcesoria, np. zrywki oraz roll-offs są dostępne u dystrybutora. Gogle są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych dla każdego modelu. Więcej informacji na stronie firmowej dystrybutora oraz producenta www.ariete.com.

Ceny poszczególnych modeli Ariete:

Ariete Terra Ariete Glamour 

Terra 136 PLN               Glamour 199 PLN              Palladium 294 PLN

Redakcja MotoX.com.pl otrzymała do testów modele Terra oraz Glamour. Niebawem opublikujemy fotki oraz nasze wrażenia z testów w terenie.

Dystrybutor w Polsce:
ISerwis
Ul. Wojska Polskiego 13
58-200 Dzierżoniów
tel. 074/ 832 34 98
gg: 3327186
e-mail: sklep@motocykle.pl
www.sklep.motocykle.pl

Informacja prasowa: MotoX.com.pl

Partnerzy

facebook youtube