Laia Sanz wraca do Mistrzostw Świata w Trialu
25 maja 2021
Druga runda ME EMX65 i EMX85 pojedzie w pierwszy weekend czerwca w Gdańsku
28 maja 2021
Pokaż wszystkie

Gra Mad Skills Motocross 3 jest już dostępna

Szwedzki producent gier Turborilla AB 25 maja wypuścił Mad Skills Motocross 3. Gra jest już dostępna do bezpłatnego pobrania w App Store i Google Play. Długo oczekiwana, jest następną w serii, którą zainstalowało ponad 55 milionów użytkowników na urządzeniach z systemem iOS i Android.

Gra Mad Skills Motocross 3 jest już dostępna

Mad Skills Motocross 3 jest ulepszoną wersją swoich poprzedników dzięki znacznie poprawionej grafice 3D, nowym mistrzostwom online i wydarzeniom dla wielu graczy, bardziej realistycznymi motocyklami i częściami do tuningowania, dźwiękami motocykli nagranymi na prawdziwym torze motocrossowym i ogromnym wyborem opcji. Fizyka motocykli w grze została ulepszona, aby była jeszcze bardziej responsywna i Whipy, które są wisienka na torcie wyścigów motocrossowych. Te ulepszenia udało się wprowadzić dzięki pomocy zespołu wyścigowego Beta Motors.

Seria Mad Skills Motocross zyskała na znaczeniu częściowo dzięki swojemu silnemu odniesieniu do prawdziwego motocrossu i sportów akcji. Chociaż pod wieloma względami jest to gra w typie arkadowo-platformowej, to zawiera elementy realizmu, które bardzo przemawiają do kierowców i entuzjastów wyścigów motocrossowych.

Gra Mad Skills Motocross 3 jest już dostępna. W poprzednią wersję grało wielu zawodników.

Jeśli szukasz najlepszej mobilnej gry motocrossowej, po prostu ściągnij Mad Skills Motocross 3 – powiedział Justin Cooper, Mistrz AMA Supercrossu 2021 w klasie SX250 West.

Cooper jest także jednym z najlepszych graczy Mad Skills Motocross 2 na świecie, który zakwalifikował się do mistrzostw świata w tej grze w Sztokholmie w 2017 roku. Był jednym z zaledwie dwunastu graczy na świecie, którym się to udało.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani, że w końcu wypuścimy Mad Skills Motocross 3 – powiedział Mattias Wiking, dyrektor generalny Turborilla. – Seria Mad Skills Motocross jest kamieniem węgielnym naszej firmy i myślę, że to najlepsza gra, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Nie możemy się doczekać, aby zebrać opinie od naszych graczy i rozpocząć podróż w kierunku rozszerzenia gry o nowe pomysły i treści w nadchodzących latach.

Premierę gry zapowiadał oficjalny trailer video, który możecie obejrzeć poniżej.

Partnerzy

facebook youtube