Jak uratować utopiony motocykl 2T
17 maja 2006
Engine Ice – czyli schłodzić silnik
5 czerwca 2006
Pokaż wszystkie

Jak dbasz o ręce?

Oto jest pytanie… czy właściwie zabezpieczasz swoje dłonie podczas prac serwisowych przy motocyklu, zwłaszcza, gdy wymieniasz olej w silniku, czyścisz filtr powietrza w benzynie lub innych żrących preparatach lub nasączasz go w oleju. Wiele osób nie stosuje właściwej ochrony. Bardzo częsty widok w garażu, to mycie filtra powietrza gołymi rękami w benzynie. Oczywiście filtrowi to nie zaszkodzi… ale Twoim rękom może się to na dłuższą metę bardzo nie podobać!

Brud, nieprzyjemne uczucie, a czasem szczypanie, gdy dłoń nosi oznaki małych skaleczeń, to coś czego można uniknąć w bardzo prosty i tani sposób – kupując właściwe zabezpieczenie w postaci rękawic, np. nitrylowych (wykonanych ze specjalnej mieszanki kauczuku odpornego na wszelkie rozpuszczalniki oraz oleje). Pomijając nieprzyjemne uczucie zanurzania gołych rąk w oleju, następnie mycie rąk sprawia problemy, ponieważ wymaga znów zanurzenia w benzynie lub użycia bardzo dobrej (naprawdę dobrej jakościowo i drogiej) pasty bhp.

Dla  tych, którzy mają dosyć niszczenia własnych dłoni przygotowaliśmy ciekawą ofertę. W sklepie MotoX.com.pl znajdziesz bardzo przydatne rękawice do zwykłej obsługi motocykla oraz do prac w benzynie i olejach.

Z myślą o właścicielach crossówek i enduraków planujących zakup nowego filtra powietrza przygotowaliśmy specjalny zestaw w atrakcyjnej cenie:
1). dowolny filtr powietrza Twin Air
2). olej Castrol Foam Filter Oil 1.5l do nasączania filtra powietrza,
3). para rękawic nitrylowych!

Sprawdź szczegóły zestawu

Cena całego zestawu jest niższa niż w przypadku kupna ww. produktów osobno. Zamiast 152 PLN, zapłacisz 136 PLN, czyli 10% taniej! Zapraszamy do zakupów.
Sklep MotoX.com.pl
tel. 022 398 86 98
kom. 0693 367 241
e-mail: sklep@motox.com.pl
www.motox.com.pl/sklep

Partnerzy

facebook youtube