Tadeusz Błażusiak gotowy na pierwszą rundę Mistrzostw Świata Hard Enduro
5 maja 2021
Wyniki Extreme XL Lagares pierwszej rundy HEWC, której nie było
10 maja 2021
Pokaż wszystkie

Jazda motocyklem po lasach może stać się legalna? Lasy Państwowe przygotowały ankietę

Lasy Państwowe tym razem zaskoczyły pozytywnie i we współpracy z Biurem Badań Społecznych Question Mark, przygotowały ankietę dotyczącą off-roadu. Konkretnie? Off-roadu w lasach.

Czy więc jazda motocyklem po lasach może stać się legalna?

Jak czytamy na fan page’u 4x4flatearth, Generalna Dyrekcja Lasów Państwowych zwróciła się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu istotnych dla zainteresowanych stron problemów związanych z uprawianiem off-roadu w lasach. Cieszy, że Lasy Państwowe wyrażają chęć współpracy i zdają sobie sprawę, że zjawisko jazdy po lasach istnieje i będzie narastać.

W tym celu stworzono ankietę. Jak zapewniają organizatorzy badania, każda wyrażona w niej opinia będzie bardzo ważna dla określenia, jakie potrzeby wiążą się z uprawianiem off-roadu i jakie są oczekiwania środowiska offroadowego m.in.: w zakresie dostępności miejsc i tras.

Na ankietę składa się 35 pytań, a odpowiedź na nie zajmuje około 10-15 minut. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja do tego, która ma szansę przybliżyć nas do uregulowania jazdy po lasach. Ankietę znajdziecie TUTAJ.

Jazda motocyklem po lasach może stać się legalna?

Tutaj sprawdzisz wstępny kalendarz tegorocznych rozgrywek enduro i cross-country.

Partnerzy

facebook youtube