AMA EnduroCross: Tadek Błażusiak staje do walki o szósty tytuł mistrzowski
27 września 2023
AMA EnduroCross: Dominik Olszowy dołącza do Tadeusza Błażusiaka w walce o tytuł mistrzowski
6 października 2023
Pokaż wszystkie

Puchar Polski w Motocrossie. Galeria zdjęć z finałowej rundy w Głogowie

W miniony weekend w Głogowie pojechała czwarta i zarazem finałowa runda tegorocznego Pucharu Polski w Motocrossie. Stawka była liczna, a wyścigi, jak na koniec sezonu przystało, emocjonujące.

Puchar Polski w Motocrossie

W klasie MX Kobiet Puchar Polski zdobyła Oliwia Wiśniewska przed Zuzanną Kąciak i Anną Oleśniewicz. W klasie MX65 najlepszy w tym sezonie okazał się Tymon Tomtała przed Maksymilianem Komosą i Felixem Górniakiem.

W klasie MX85 równych sobie nie miał Jakub Pućkowski, a kolejne miejsca na podium sezonu zajęli: Oskar Jażdżewski i Roch Wujec. W kategorii Junior, najwyższym dorobkiem punktowym może pochwalić się Jan Kotowicz przed Janem Rompkowskim i Kewinem Jażdżewskim.

W MX Open na najwyższym stopniu podium stanął Szymon Staszkiewicz, który tylko o osiem punktów wyprzedził w klasyfikacji Jakuba Barczewskiego, Pierwszą trójkę uzupełnił Jakub Kowalski.

W najstarszych klasach pierwsze trzy miejsca powędrowały do: Macieja Zdunka, Karola Kędzierskiego i Marcina Kawczyńskiego w klasie Masters oraz do: Michała Czochralskiego, Marka Kreczetowskiego i Janusza Piotrowskiego w klasie Masters 50+.

Pełne wyniki rundy w Głogowie oraz sezonu znajdziecie na stronie Motoresults, a galerię zdjęć wykonała Mar Garet Foto.

Partnerzy

facebook youtube