Karol Knap
Karol Knap
15 marca 2007
Darek Kłopot trenuje do basenu z gąbkami
Hard Core Freestyle Team on MOVIE
25 marca 2007
Pokaż wszystkie

Rękawice mechanika – Mechanix Wear

Wszyscy, którzy śledzą zagraniczne relacje z wyścigów, m.in. motocross, enduro, Rajd Dakaru, Nascar oraz F1, z pewnością zauważyli charakterystyczne i efektowne logo na rękawicach mechaników. Najlepsze zespoły wybierają tylko sprawdzony sprzęt. Amerykańska firma Mechanix Wear® to producent najbardziej profesjonalnych rękawic serwisowych na świecie!

Rękawice MECHANIX® produkowane są w oparciu o najnowsze technologie oraz najwytrzymalsze materiały. Firma oferuje ponad dwadzieścia modeli rękawic posiadających wiele zastosowań, np. do pracy precyzyjnej, do ochrony rąk przed poparzeniem do pracy w zimnie lub gorącu. W motocrossie oraz enduro przydadzą się szczególnie te, pozwalające na manipulowanie niewielkimi kluczami oraz małymi śrubami i innymi niewielkimi elementy motocykla (Original 0,5 Glove) oraz te zabezpieczające nasze ręce przed poparzeniem (Heat Sleeves, Carbon Glove i Happy Hour Glove)

Rękawice MECHANIX® należą do najbardziej pożądanego i prestiżowego sprzętu serwisowego, jednakże nie należą one do najtańszych. Ich zakup trzeba traktować, jako inwestycję w komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Będą Wam długo służyć, ponieważ w użytych materiałach zastosowano najnowsze rozwiązania, poprawiające znacznie właściwości oraz odporność rękawic na zniszczenie. Większość modeli można prać w pralkach automatycznych, nie obawiając się utraty ich właściwości.

Mechanix Wear®, jako lider w dziedzinie odzieży ochronnej nieustannie pracuje nad wdrażaniem innowacji. Hitem ostatniego sezonu okazały się rękawice do pracy w ciemnościach, z wbudowaną wodoodporną, diodową latarką. Polecamy je do pracy przy niedostatecznym świetle, w ciemnych pomieszczeniach, a także w trakcie nocnych prac sewisowych podczas rajdów, np. Rajdu Dakaru, gdzie większość zabiegów serwisowych odbywa się po zmierzchu.

Rękawice MECHANIX® przeznaczone są tak dla profesjonalistów, jak i amatorów. Wiele pożytku będą mieli z nich amatorzy off-roadu samodzielnie naprawiający swoje motocykle. Zawsze przydadzą się w każdym garażu.

Ceny rękawic MECHANIX® kształtują się od 25 zł do 400 zł w przypadku najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli wykonanych z iście kosmicznych materiałów.

Pełną ofertę znajdziesz na stronie dystrybutora www.mechanixwear.pl

Dystrybutor na Polskę:
Firma Gramy
ul. Ogrodowa 10
05-502 Piaseczno
tel./ faks 022 756 76 51
www.mechanixwear.pl 
www.mechanix.com

Dział handlowy:
kom. 0-516 131 500
e-mail: biuro@mechanixwear.pl

Partnerzy

facebook youtube