Młodzi zawodnicy SKM Szarak w akcji
6 listopada 2006
Najlepszy motocross tylko w Sochaczewie
16 listopada 2006
Pokaż wszystkie

Rękawice na chłodne dni

Gdy na dworze zimno i mokro, koledzy i rodzinka siedzą w domciu popijając herbatkę i zajadając ciasteczka. Ty nie odpuszczasz, ciągle myślisz o off-roadzie! Chcesz poszaleć na motocyklu, ale boisz się zimna? Koniecznie zaopatrz się w rękawice, które Cię ochronią przez niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. SixSixOne przygotował dwa modle rękawic na takie okazje. Sprawdź!

Rękawice Storm SixSixOne
Posiadają ocieplane wnętrze, które zapewnia poczucie komfortu podczas jazdy w zimne i wilgotne dni. Wyposażone w specjalną wkładkę nie przepuszczającą wody, oddychającą, utrzymującą odpowiednia temperaturę oraz suchość przy dłoni. Neoprenowe zapięcie za nadgarstkiem zatrzymuje wilgoć przed dostawaniem się do środka. Górna cześć wykonana z materiału Spandura® jest odporna na rozdarcia. Dodatkowo posiadają gumową ochronę górnej części dłoni. Końcówki palców wyposażone w tzw. antypoślizgi dla lepszej kontroli dźwigni sprzęgła oraz hamulca.
Rozmiary: XS, S, M, L, XL.
Cena: 120 PLN

Rękawice Storm Watch SixSixOne
Prostsza wersja rękawic na chłodniejsze dni. Są ocieplane i zapewniają poczucie komfortu w chłodne dni. Wyposażone w specjalną, oddychającą wkładkę utrzymującą odpowiednia temperaturę oraz suchość przy dłoni. Górna cześć wykonana z materiału Spandura® jest odporna na rozdarcia.
Rozmiary: XS, S, M, L, XL.
Cena: 100 PLN

Dostępne u dystrybutora:
MotoX.com.pl
tel. 022 398 86 98
kom. 0693 367 241
mail: sklep@motox.com.pl
www.motox.com.pl/sklep
oraz u lokalnych sprzedawców. Sprawdź tu!

Informacja prasowa: MotoX.com.pl
Zdjęcia: SixSixOne

Partnerzy

facebook youtube