Historia motocykli HUSQVARNA
13 maja 2006
Jak uratować utopiony motocykl 2T
17 maja 2006
Pokaż wszystkie

Utopia Optics

Szukasz cool gogli? Już nie musisz. Właśnie pojawiły się na MotoX.com.pl! Utopia Optics to oferta dla najbardziej wymagających i chcących się wyróżnić miłośników ekstremalnych szaleństw. “Zlookajcie” proszę o co w tym wszystkim biega.

Utopia Optics powstała w Los Angeles w 1998 roku. Od tego czasu jej założyciele stworzyli unikalną i dobrze znaną markę okularów i gogli, która na dobre zagościła w sportach takich jak snowboard, motocross czy surfing. Nie bez powodu gogle i okulary Utopii wybierają najlepsi. Utopia Optics sponsoruje tak znanych rajderów jak: Shaun Palmer, Chris Brown, Paavo Tikkanen (SNOWBOARD), Natan Ramsey, Tyler Evans, Mike Brown (MOTOCROSS), Taylor Knox, Jamie O’Brien (SURFING), Ronnie Faisst, Jeremy Stenberg (FMX).

Ludzie, którzy tworzą Utopię są profesjonalistami. Sami uprawiają sporty ekstremalne i doskonale wiedzą, jak ważne są bezpieczeństwo i komfort dla oczu. Dlatego też Utopia stawia na jakość, jej produkty tworzone są z najlepszych materiałów, wg własnych, oryginalnych projektów. Każdy element wytwarzany jest osobno i malowany ręcznie. Wszystkie produkty podlegają surowym testom – muszą odpowiadać najwyższym standardom. Znakiem rozpoznawczym gogli Utopii jest nowoczesna technologia Bulletproof™, zapewniającą najlepszą na rynku ochronę anti-fog (system zabezpieczający przed parowaniem).
Ponadto, okulary Utopii są chętnie kupowane nie tylko przez sportowców. Każdy, kto ceni staranne wykonanie, modny wygląd i oryginalny styl, znajdzie w ofercie tej firmy coś dla siebie. Produkty Utopii zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Wysoka jakość, ciągłe poszukiwanie jeszcze lepszych rozwiązań, perfekcjonizm – to właśnie Utopia. Gogle oraz akcesoria MX/ FMX są dostępne w sklepie on-line: www.motox.com.pl/sklep/index.php

Zapraszamy także do głosowania w ankiecie nt. gogli na stronie głównej MotoX.com.pl.

Dystrybutorem akcesoriów Utopia Optics w Polsce jest:
PS DISTRIBUTION
Ul. Ludowa 12
05-092 Łomianki (koło Warszawy)
info@psdistribution.pl
www.psdistribution.pl
www.utopiaoptics.com

Przygotował: Luigi Saladini, MotoX.com.pl
Materiały i zdjęcia: PS Distribution

Partnerzy

facebook youtube