Red Bull X-Fighters: najlepsze momenty i ekstremalne upadki – video
21 czerwca 2016
ORLEN MX MP – Przystanek Głogów
21 czerwca 2016
Pokaż wszystkie
Akademia AJP Enduro 4

Akademia AJP Enduro 4

Akademia AJP Enduro 4. Czy wiecie, jak ważny jest właściwy dobór opon do nawierzchni, po której będziecie się poruszać? Jakie są typy bieżnika? Dlaczego ciśnienia ma znaczenie? Na te pytanie odpowie Wam tym razem nie tylko Rychu, ale również gość programu, specjalista z firmy Maxxis.

 Akademia AJP Enduro 4

Warto oglądać wszystkie odcinki akademii. Cała seria (25 odcinków) została podzielona na dwie części, teoretyczną i praktyczną. Z części teoretycznej (odcinki 1-7) dowiecie się podstaw o ustawieniach motocykla i akcesoriach, o oponach i ciśnieniu oraz o tym jak zadbać o własne bezpieczeństwo i co na siebie założyć. Potem przejdziemy do części praktycznej (odcinki 8-25), w której zobaczycie jak zbudować właściwą pozycję i balansować na motocyklu. Poznacie podstawy techniki jazdy w terenie, dowiecie się jak pokonywać zakręty, podjazdy i zjazdy oraz różne przeszkody jak belki, korzenie czy wodę. Na koniec przeprowadzimy test i przekonamy się czy Mary Lu (początkujący kierowca) wzięła sobie do serca rady Rycha (Instruktor) i Sewa (zaawansowany kierowca) i była pilną uczennicą.

Oglądajcie nasz program na kanale Motowizja (http://motowizja.pl/), który dostępny jest na platformach cyfrowych: nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w UPC – pozycja 514 oraz 572, w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, a także w innych sieciach kablowych.

Partnerzy

facebook youtube