laia_sanaz
Kobiety na Rajdzie Dakar 2015 cz. 3
14 stycznia 2015
Kevin Ferrari, nadzieja włoskiego teamu DaBoot nie żyje
16 stycznia 2015
Pokaż wszystkie

Historia One Industries

One Industries to amerykańska firma, pochodzą z San Diego w stanie Kalifornia. W 1997 roku zaczynali od projektowania oklein oraz poszyć na kanapy motocyklowe. Następnie zainteresowali się garderobą offroad, tj.: koszulki, spodnie, kurtki, rękawiczki, kaski i ochraniacze.

 

W 2012 roku firma rozszerzyła ofertę o sprzęt dla ekstremalnych rowerzystów. Zapewne w podjęciu tego kroku pomógł nieco wcześniejszy zakup marki SixSixOne, która od lat kultywuje tradycje rowerowo-ekstremalne, i motocrossowe także.

 

One Industries posiada ugruntowaną pozycję na świecie, a zwłaszcza w USA, które są potęgą w dziedzinie sportów motocyklowych. Filozofia One Industries i cele pozostają niezmienne: „Dostarczać jak najlepsze produkty dla zawodników motocrossu, enduro i downhillu”. Każdego roku eksperci od ochraniaczy i odzieży sportowej spędzają wiele godzin z utalentowanymi zawodnikami na torach oraz trasach zjazdowych, a także w laboratorium projektowym, wymyślając oraz poprawiając produkty. One Industries jest firmą z „wyższej półki”, co oznacza, że sprzęt nie należy do najtańszych, ale za to jest: innowacyjny, niepowtarzalny, wygodny i bardzo dobrej jakości.

 

Najbardziej znani, aktualni i byli zawodnicy w barwach Industries, to m.in.: Max Nagl, Evgeny Bobryshev, Davi Millsaps, Justin Brayton, Josh Grant, Jason Anderson, czy Kyle Peters.

Od kilku lat do firmy One Industries należą także inne motocrossowe marki: TAG, Sunline oraz Filtron, i oczywiście SixSixOne.

Dystrybutorem One Industries (i pozostałych wymienionych powyżej marek) w Polsce jest firma MotoX s.c. z siedzibą przy al. Prymasa Tysiąclecia 74 B, 01-424 Warszawa, tel. 661-661-111, detal@motox.com.pl. Produkty z oferty znajdziesz na ww.Sklep.MotoX.com.pl.

Przygotował: MotoX.com.pl

Foto: Jacek Woźniak i One Industries

Partnerzy

facebook youtube