Aerodynamiczna Sportura
14 kwietnia 2007
Mała rzecz a cieszy
3 maja 2007
Pokaż wszystkie

Oleje Shell Advance 2T

Olej bazowy Shell Advance dobrano tak, aby zapewnić maksymalną ochronę wszystkich kluczowych części 2-suwowych silników, a w szczególności: tłoków, łożysk i układu wydechowego. Dobór odpowiednich dodatków zależy od wielkości obciążeń i chemicznego zagrożenia oddziaływującego na poszczególne części motocykla. Ponieważ olej do silników 2-suwowych wprowadzany jest przez układ paliwowy, gdzie następnie jest spalany i musi być uzupełniany wraz z nową dawką mieszanki. Olej, zanim zostanie spalony, ma możliwość smarowania części silnika jedynie przez bardzo krótki okres czasu. Stąd tak ważna jest jakość oleju, jak też zastosowanie odpowiednich proporcji mieszanki paliwo-olej w celu zapewnienia prawidłowej ochrony silnika.

Formulacja oleju Shell Advance została stworzona tak, aby zapewnić maksymalną ochronę i czystość wszystkim częściom silnika oraz układu wydechowego motocykla. Używając produktów niższej jakości można doprowadzić do zwiększonego tarcia prowadzącego do zacierania się tłoków i cylindrów, zakleszczania pierścieni tłokowych i łożysk, czego nieuchronnym efektem są problemy z użytkowaniem i skrócenie żywotności motocykla.
Używanie oleju Shell Advance zapewnia dodatkowo ochronę przed korozją i pomaga w zapobieganiu innym problemom np. zabrudzenie korpusu świecy zapłonowej, przedwczesny zapłon, blokowanie systemu wydechowego, nadmierne dymienie.
Powyższa charakterystyka sprawia, że oleje Shell Advance utrzymują czystość silnika i układu wydechowego w lepszym stanie, pomagając tym samym Państwu w uzyskaniu jeszcze większej przyjemności z użytkowania swoich motocykli przez znacznie dłuższy czas.

Kluczowe właściwości olejów Shell Advance do silników 2-suwowych:

  • Maksymalna redukcja dymienia z układu wydechowego.

  • Zapobieganie blokowania się układu wydechowego.

  • Najwyższa ochrona przeciwko zużyciu współpracujących części.

  • Zachowanie mocy.

  • Znakomite właściwości smarne zapewniające ochronę wszystkich ruchomych części silnika przed kontaktem metal – metal.

Oleje Shell Advance przewyższają najwyższe specyfikacje międzynarodowe (JASO, ISO, API)

Ofertę produktów Shell Advance znajdziesz w sklepie internetowym www.sklep.motox.com.pl.

Źródło: www.shell-advance.com.pl

Partnerzy

facebook youtube