LEKCJA 4 – Zakręty- część II
8 grudnia 2005
Łukasz Kędzierski
11 grudnia 2005
Pokaż wszystkie

Skarpey MX MotoX.com.pl – idealny prezent

Drodzy Sympatycy MotoX.com.pl! Specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy pierwszą, profesjonalną odzież pod marką MotoX. Są to rewelacyjne skarpety motocrossowe!

Naszym celem jest dostarczenie Wam odzieży najwyższej jakości, niczym nie ustępującej bardziej znanym, markowym wyrobom firm zagranicznych. Co ciekawe, skarpety są produkowane w Polsce, stąd m.in. znacznie niższa cena w porównaniu do innych, uznanych marek. Tylko 37 PLN/ para. Można je kupić bezpośrednio na stronie MotoX.com.pl lub w wybranych sklepach motocyklowych. Dla wszystkich odwiedzających serwis MotoX.com.pl przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zapraszamy!

ZAMóW TERAZ!!! Sprawdź jak zamówić ponizej!!!
Skarpety pomyślnie przeszły ciężkie próby w terenie. Poprosiliśmy również o referencje Pawła Nowickiego, czołowego polskiego zawodnika, Wicemistrza Polski w klasie 125 Junior z 2004 r., który podzielił się z nami swoimi pierwszymi wrażeniami.
“W ostatnim czasie dostałem od ekipy MotoX.com.pl skarpetki do przetestowania. Jak tylko je zobaczyłem wiedziałem, że jest to produkt z którego będzie zadowolony każdy kto jeździ w motocrossie. Materiał, z którego są zrobione jest bardzo elastyczny, dzięki temu nie uwierają i można je podciągnąć za kolana. Skarpetki są wygodne i dobrze leżą na nodze, co poprawia
komfort”, powiedział Paweł zaraz po pierwszym treningu.
Opis skarpet MotoX:     Skarpety podkolanówki, przeznaczone do uprawiania sportów motocyklowych off-road (motocross, enduro, supermoto, atv). Możliwe także inne zastosowania, jak skutery śnieżne, narty lub snowboard.

Skład: bawełna 70% (najwyższej jakości, importowana z włoch), poliamid 23%, LYCRA® 7% (wyjaśnieni poniżej), apretura antybakteryjna i antygrzybicza Sanitized® (wyjaśnienie poniżej).

Kolor: grafit/ antracyt, jak na zdjęciu.

Rozmiary: 41-43 dla młodzieży, 44-46 dla dorosłych. Skarpety są bardzo elastyczne, więc również osoby z rozmiarem 47 będą się w nich czuć wygodnie – sprawdzone!

Skarpety wykonane z trójwarstwowej dzianiny frotte, chroniącej części nogi narażone na urazy i otarcia podczas jazdy w terenie (palce, pięta oraz piszczel), z delikatnym szwem nad palcami i nowoczesnym włóknem LYCRA® w całym wyrobie, zapewniającym idealne przyleganie do nóg. Komfortowy ściągacz pod kolanem nie powoduje nadmiernego ucisku, utrzymując doskonale skarpetkę na nodze. Dodatkowo dwie opaski elastyczne, na stopie i nad kostką, zapobiegają przesuwaniu się skarpet nawet podczas gwałtownych ruchów. Skarpety mają właściwości antybakteryjne, antygrzybicze i antyzapachowe, zapewniając maksymalną higienę użytkowania – apretura Sanitized®. Skład mieszanki użytej do produkcji skarpet powoduje odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, utrzymując stopę w komfortowym i suchym otoczeniu.
Surowce użyte do produkcji to naturalne włókna – bawełna i wełna o najlepszych parametrach oraz najnowocześniejsze przędze syntetyczne o doskonałych właściwościach, np. LYCRA®.

Dzięki odpowiedniej przędzy, technologii i staranności wytwarzania, nadzorowanej we wszystkich fazach produkcji, skarpety są wyglądają profesjonalnie, są wygodne i bardzo trwałe. Posiadają komfortowe szwy oraz są dekatyzowane – nie kurczą się po praniu.

Apretura antygrzybicza i antybakteryjna Sanitized®, wbudowana we włókna skarpet, zapewnia wyjątkową higienę i brak przykrego zapachu podczas użytkowania. Zastosowanie włókien LYCRA® powoduje, że skarpety są nieuciskowe, a więc nie tamują krążenia krwi, a przy tym nie opadają, idealne przylegając do nóg.

Sanitized®  – tzw. “bawełniany dezodorant”, który działa antybakteryjnie i antygrzybiczo. “Dezodorant” nie jest określeniem przypadkowym, gdyż mają one właściwości bezzapachowego dezodorantu – zapobiegają przykremu zapachowi podczas użytkowania. Właściwości te, nie zanikające w wyniku prania, są wynikiem wbudowania we włókna skarpet specjalnej apretury na licencji szwajcarskiej firmy Sanitized® (nr licencji 1594.00). Taką licencję może uzyskać jedynie producent gwarantujący najwyższą jakość procesu technologicznego. Dowodem uznania wysokiej jakości skarpet jest przyznany im Certyfikat Doskonałości Sanitized®.

LYCRA®  – chemicznie jest to włókno wykonane z blokowego poliuretanu, którego podstawową zaletą jest zdolność do pięciokrotnego wydłużenia bez zerwania i z pełnym powrotem do poprzednich wymiarów. Daje to możliwość produkcji bardzo wytrzymałych, elastycznych tkanin, dobrze opinających ciało.  Lycra nigdy nie jest używana w tkaninach samodzielnie – jest zawsze mieszana, bądź to z nylonem, bądź z bawełną, bądź z innymi włóknami. Oczywiście wpływ na ogólne własności, w tym na odprowadzanie wilgoci na zewnątrz ma nie tylko Lycra, lecz przede wszystkim reszta składu mieszanki tkaniny.

Nie zwlekaj, zamów już teraz!
Dodatkowo niespodzianka! Firmowa naklejka MotoX.com.pl do każdej pary.

Cena 1 pary to 37 PLN.

W przypadku zamówienia 1 lub 2 par do ceny należy doliczyć koszt przesyłki i pobrania.

Promocja! Przy zamówienia 3 par i więcej, wysyłka gratis (brak opłat za wysyłkę oraz pobranie)! Płacisz tylko za 3 skarpety.

Zamównia można składać przez internet (w sklepie on-line), wysyłając maila na adres  sklep@motoX.com.pl lub telefonicznie pod numerami 022/ 398 86 98, 0691 367 241.

Partnerzy

facebook youtube